Apteka Alchemia

Apteka Alchemia

Apteka Alchemia istnieje od 2008 roku w samym centrum Puszczykowa. Dla komfortu naszych Pacjentów apteka posiada dwa wejścia z poziomu zerowego oraz dogodny prywatny parking od strony ulicy Kościelnej. Rynek w Puszczykowie to miejsce gdzie można usiąść i się zrelaksować.

Nasz personel regularnie uczestniczy w szkoleniach i podnosi swoje kwalifikacje  z zakresu opieki farmaceutycznej, kosmetologii i suplementów diety aby w sposób fachowy doradzać naszym Pacjentom. Staramy się z empatią wysłuchać każdego z nich i pomóc w doborze odpowiednich leków.
Pacjentom, którzy chcieliby zadbać o swoje zdrowie nie tylko stosując leki i  suplementy podpowiemy jak odpowiednią dietą wpływać na funkcjonowanie  organizmu. Żywienie człowieka to jedna z pasji naszej koleżanki specjalisty pierwszego stopnia farm.aptecznej mgr farm Anny Hoffmann Kutkowskiej (@architekttwojegozdrowia), która ukończyła studia podyplomowe Dietetyka i Planowanie żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Pacjent i jego potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego umożliwiamy kontakt telefoniczny (603034600, 618133004) lub e-mailowy alchemia@aptekawdomu.pl. Współpracujemy z portalem www.allecco.pl i www.apteline.pl

Nasz cel to zdrowy i zadowolony Pacjent.

Apteka jest czynna:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00
  • soboty w godz. 8.00 - 16.00
  • niedziele handlowe w godz. 8.00 - 14.00

Skontaktuj się