Apteka W Starym Domu

Apteka W Starym Domu

Apteka W STARYM DOMU przy ulicy Dworcowej 22 została otwarta w lipcu 1993 roku. Mieszkańcy Puszczykowa życzyli mi szczęścia i nie ukrywali zadowolenia z powstania apteki w takim dogodnym miejscu. Przez kolejne lata rozwijaliśmy naszą działalność, powiększaliśmy asortyment, zatrudnialiśmy kolejnych farmaceutów, a także rozbudowaliśmy budynek o dwa wejścia z poziomu zerowego dla potrzeb naszych Pacjentów.

Dzisiaj mamy trzy stanowiska do obsługi Pacjentów, nowoczesny magazyn leków Fablox, część samoobsługową i dobrze wyposażoną recepturę apteczną. Zatrudniamy bardzo dobrze wykształconych Farmaceutów, którzy każdego dnia służą Państwu pomocą i radą. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu z wyjątkiem dni świątecznych, które są przeznaczone na wypoczynek naszego personelu. Często Państwo pytają skąd nazwa apteki? dlaczego 'W starym domu"? (odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo w krótkim artykule Historia domu przy ul Dworcowej 22)

Bardzo często spotykam się z wielką życzliwością ze strony naszych Pacjentów otrzymujemy miłe życzenia, kwiaty, laurki i podziękowania za wielkie zaangażowanie naszych Farmaceutów. To są właśnie te chwile kiedy jestem bardzo szczęśliwa i dumna z mojego wspaniałego Zespołu i cudownej apteki.

Anna Świetlik Bererzańska

W 2005r. Apteka w Starym Domu została laureatem konkursu "Apteka bez barier" - przeczytaj artykuł.

Skontaktuj się